Make your own free website on Tripod.com
 
Inter Liga és Nemzeti Bajnokság 1. liga /alapszakasz/
Dátum Mérkőzés   Időpont Játékvezetők
04.03. Szentendre Sleepwalkers - Olimpija Karlovac 14:00 Balogh - Szamossy
  Zagreb - Nagykanizsa Ants Thúry 14:00 CRO
04.10. Nada Split - Szentendre Sleepwalkers 14:00 CRO
  Nagykanizsa Ants Thúry - Vindija Varazdin 14:00 Rácz - Horváth L.
04.11. Nada Split - Szentendre Sleepwalkers 14:00 CRO
  Nagykanizsa Ants Thúry - Óbuda Brick Factory 14:00 Kálmán - Ötvös
04.17. Nagykanizsa Ants Thúry - Olimpija Karlovac 14:00 Balogh - Szamossy
  Zagreb - Szentendre Sleepwalkers 14:00 CRO
  H. Astros - Ajka Blackbirds   Nagy - Hauk
04.18. Nagykanizsa Ants Thúry - Szentendre Sleepwalkers 14:00 Deák - Horváth A.
  Budapest Players - Óbuda Brick Factory   Brecska - Bajkó
  Siófok Denewares - Sopron Westwind   Varga - Csorba
04.24. Nagykanizsa Ants Thúry - Nada Split 14:00 Balogh - Szamossy
  Szentendre Sleepwalkers - Vindija Varazdin 14:00 Varga - Csorba
  Ajka Blackbirds - Siófok Denewares   Várkonyi - Kiss-Jakab
04.25. Szentendre Sleepwalkers - Budapest Players 15:30 Rácz - Horváth L.
  Óbuda Brick Factory - Nagykanizsa Ants Thúry   Kálmán - Ötvös
  Sopron Westwind - H. Astros   Deák - Horváth A.
05.01. Szentendre Sleepwalkers - Óbuda Brick Factory 14:00 Nagy - Hauk
05.02. Szentendre Sleepwalkers - Olimpija Karlovac 14:00 Varga - Csorba
  Zagreb - Nagykanizsa Ants Thúry 14:00 CRO
  Ajka Blackbirds - Sopron Westwind   Várkonyi - Kiss-Jakab
  Siófok Denewares - H. Astros   Kálmán - Ötvös
05.08. Budapest Players - Nagykanizsa Ants Thúry   Brecska - Bajkó
  Sopron Westwind - Siófok Denewares   Rácz - Horváth L.
05.09. Nagykanizsa Ants Thúry - Vindija Varazdin 14:00 Balogh - Szamossy
  Ajka Blackbirds - H. Astros   Nagy - Hauk
05.15. Nagykanizsa Ants Thúry - Óbuda Brick Factory 14:00 Deák - Horváth A.
  Budapest Players - Szentendre Sleepwalkers   Brecska - Bajkó
05.16. Zagreb - Szentendre Sleepwalkers 14:00 CRO
  Nagykanizsa Ants Thúry - Olimpija Karlovac 14:00 Rácz - Horváth L.
  Siófok Denewares - Ajka Blackbirds   Várkonyi - Kiss-Jakab
  H. Astros - Sopron Westwind   Varga - Csorba
05.22. Szentendre Sleepwalkers - Nagykanizsa Ants Thúry 14:00 Rácz - Horváth L.
  Óbuda Brick Factory - Budapest Players   Deák - Horváth A.
  H. Astros - Siófok Denewares 09:00 Kálmán - Ötvös
05.23. Szentendre Sleepwalkers - Vindija Varazdin 14:00 Varga - Csorba
  Sopron Westwind - Ajka Blackbirds   Brecska - Bajkó
05.29. Nagykanizsa Ants Thúry - Budapest Players 14:00 Deák - Horváth A.
  Óbuda Brick Factory - Szentendre Sleepwalkers   Kálmán - Ötvös
05.30. Olimpija Karlovac - Szentendre Sleepwalkers 14:00 CRO
  Nagykanizsa Ants Thúry - Zagreb 14:00 Balogh - Szamossy
  H. Astros - Ajka Blackbirds 15:00 Nagy - Hauk
06.05. Szentendre Sleepwalkers - Nagykanizsa Ants Thúry 14:00 Várkonyi - Kiss-Jakab
  Sopron Westwind - Siófok Denewares   Nagy - Hauk
06.06. Szentendre Sleepwalkers - Nada Split 14:00 Brecska - Bajkó
  Vindija Varazdin - Nagykanizsa Ants Thúry 14:00 CRO
06.12. Nagykanizsa Ants Thúry - Budapest Players 14:00 Rácz - Horváth L.
  Szentendre Sleepwalkers - Óbuda Brick Factory 14:00 Varga - Csorba
06.13. Siófok Denewares - Ajka Blackbirds   Kálmán - Ötvös
  H. Astros - Sopron Westwind   Várkonyi - Kiss-Jakab
06.19. Sopron Westwind - Ajka Blackbirds   Rácz - Horváth L.
06.20. H. Astros - Siófok Denewares   Varga - Csorba
06.26. Budapest Players - Óbuda Brick Factory   Deák - Horváth A.
06.27. Olimpija Karlovac - Nagykanizsa Ants Thúry 14:00 CRO
  Szentendre Sleepwalkers - Zagreb 14:00 Balogh - Szamossy
07.03 Szentendre Sleepwalkers - Budapest Players 14:00 Brecska - Bajkó
07.04 Nada Split - Nagykanizsa Ants Thúry 14:00 CRO
  Vindija Varazdin - Szentendre Sleepwalkers 14:00 CRO
07.05 Nada Split - Nagykanizsa Ants Thúry 14:00 CRO
 
 
Nemzeti Bajnokság 2. liga alapszakasz
Dát. Mérkőzés   Időpont Játékvez.
04.17. Egri Csillagok - C & D Fielders   BéV
  Vác New Deal - Miskolci Felhőkarcolók   SKu
  Veszprém Fireballs - Szombathelyi Anyasz'k   NeT
04.18. Debrecen Dynamites - Békéscsabai Villámok   ECs
  Bősárkányi Egyfejűek - SOTE Kutyaütők   GyB
  Jánossomorja Rascals - Nemesvámos Tigersharks   CDF
04.24. Szombathelyi Anyasz'k - Jánossomorja Rascals   NeT
  C & D Fielders - Debrecen Dynamites   SKu
  Miskolci Felhőkarcolók - Egri Csillagok   VND
04.25. SOTE Kutyaütők - Veszprém Fireballs 11:00 CDF
  Békéscsabai Villámok - Vác New Deal   MiF
  Nemesvámos Tigersharks - Bősárkányi Egyfejűek   VeF
05.08. Vác New Deal - C & D Fielders   SKu
  Jánossomorja Rascals - Veszprém Fireballs   NeT
  Debrecen Dynamites - Egri Csillagok   BéV
05.09. Bősárkányi Egyfejűek - Szombathelyi Anyasz'k   GyB
  SOTE Kutyaütők - Nemesvámos Tigersharks   CDF
  Miskolci Felhőkarcolók - Békéscsabai Villámok   DeD
05.15 Szombathelyi Anyasz'k - SOTE Kutyaütők   NeT
  Debrecen Dynamites - Vác New Deal   ECs
  Jánossomorja Rascals - Bősárkányi Egyfejűek   VeF
05.16. Egri Csillagok - Békéscsabai Villámok   CDF
  C & D Fielders - Miskolci Felhőkarcolók   VND
  Veszprém Fireballs - Nemesvámos Tigersharks   JáR
05.22. Miskolci Felhőkarcolók  - Debrecen Dynamites   BéV
  Vác New Deal - Egri Csillagok   JáR
  Bősárkányi Egyfejűek - Veszprém Fireballs   GyB
05.23. Békéscsabai Villámok - C & D Fielders   DeD
  Nemesvámos Tigersharks - Szombathelyi Anyasz'k   VeF
  SOTE Kutyaütők - Jánossomorja Rascals 09:00 ECs
05.29. C & D Fielders - Egri Csillagok   SKu
  Nemesvámos Tigersharks - Jánossomorja Rascals   VeF
  Békéscsabai Villámok - Debrecen Dynamites   VND
05.30. Szombathelyi Anyasz'k - Veszprém Fireballs   JáR
  SOTE Kutyaütők - Bősárkányi Egyfejűek 10:00 CDF
  Miskolci Felhőkarcolók - Vác New Deal   DeD
06.05. Bősárkányi Egyfejűek - Nemesvámos Tigersharks   SzA
  Egri Csillagok - Miskolci Felhőkarcolók   DeD
  Vác New Deal - Békéscsabai Villámok   JáR
06.06. Jánossomorja Rascals - Szombathelyi Anyasz'k   BőE
  Veszprém Fireballs - SOTE Kutyaütők   VND
  Debrecen Dynamites - C & D Fielders   BéV
06.12. Veszprém Fireballs - Jánossomorja Rascals   CDF
  Békéscsabai Villámok - Miskolci Felhőkarcolók   ECs
  Nemesvámos Tigersharks - SOTE Kutyaütők   BőE
06.13. Szombathelyi Anyasz'k - Bősárkányi Egyfejűek   JáR
  Egri Csillagok - Debrecen Dynamites   MiF
  C & D Fielders - Vác New Deal   SKu
 
 
 
Nemzeti Bajnokság 3. liga alapszakasz
Dát. Mérkőzés  
Időpont
Játékvezető
04.24. Hegyeshalom Young'rs - POTE Fakezűek   GyB
  Jászberény Stinky Sox - Fehérvár Nightmares   424
04.25. Körmend Crew - Győrsövényházi Bar'k   PFa
  IBS Bucks - A. E. 424   FeN
05.08. Fehérvár Nightmares - IBS Bucks   424
  Győrsövényházi Barb'k - Hegyeshalom Young'rs   KöC
05.09. POTE Fakezűek - Körmend Crew   HeY
  A. E. 424 - Jászberény Stinky Sox   IBS
05.15. POTE Fakezűek - Győrsövényházi Barb'k   FeN
  Jászberény Stinky Sox - IBS Bucks   424
05.16. Hegyeshalom Youngs's - Körmend Crew   GyB
  Fehérvár Nightmares - A. E. 424   IBS
05.22. POTE Fakezűek - Hegyeshalom Youngs's   KöC
  A. E. 424 - IBS Bucks   JSS
05.23. Győrsövényházi Barb'k - Körmend Crew   HeY
  Fehérvár Nightmares - Jászberény Stinky Sox   PFa
05.29. IBS Bucks - Fehérvár Nightmares   JSS
  Hegyeshalom Youngs's - Győrsövényházi Barb'k   KöC
05.30. Körmend Crew - POTE Fakezűek   HeY
  Jászberény Stinky Sox - A. E. 424   IBS
06.05. A. E. 424 - Fehérvár Nightmares   JSS
  Körmend Crew - Hegyeshalom Youngs's   PFa
06.06. Győrsövényházi Barbá'k - POTE Fakezűek   HeY
  IBS Bucks - Jászberény Stinky Sox   FeN